+420 703 636 637 (po-pá 10-16h) Pomáháme vykouzlit radost

O nás

Kdo jsme?

Jsme česká rodinná firma založená Kateřinou a Ctiradem. V oblasti internetového obchodování se pohybujeme už téměř 20 let a z pozice spoluvlastníků jsme pomohli vybudovat pár předních českých eshopů z oblasti bytového textilu a doplňků do domácnosti. 


V tuto chvíli už ale budujeme společnost, kterou chceme jednou předat našim dětem. Provozujeme eshop Hračkomat.cz a nyní ho doplňujeme eshopem DětskéSny.cz, který nám krásně zapadá do “skládačky”, kde chceme pokrýt kompletní sortiment potřeb pro spokojené děti a jejich rodiče.


Mít možnost pomoci rozdávat dětem radost je ta nejlepší práce na světě a cítíme to jako naše osobní i firemní poslání. 

Proč to děláme? 

Vždy jsme sázeli na osobní a férový přístup nejen ke každému zákazníkovi, ale i k těm, kdo u nás třeba ještě nenakoupili. Myslíme si, že lidské a vřelé jednání je to, co tu na českém, ale i slovenském internetovém trhu chybí a chceme to napravit. 


Snažíme se vybudovat eshopy s největší nabídkou hraček a potřeb pro děti na českém trhu. Věříme, že na českém trhu má mít tuto pozici česká firma a že se dá této pozice dosáhnout poctivou prací i bez velkých investic ze zahraničí. 

Co od nás můžete čekat?

Naším cílem je pomoci rozdávat radost všem dětem (menším, větším, ale i těm dospělým) a vytvářet prostor, kam se můžete rádi vracet a budete vědět, že Vás tu vždy rádi uvidíme. 


O každou objednávku se staráme tak, jako by byla pro naše nejlepší přátele.


Zakládáme si na osobním přístupu a budeme rádi, když nám dáte možnost Vám ukázat, že to děláme zkrátka trošku jinak, lépe ;)Kateřina a Ctirad s rodinou 

Doprava ZDARMA

Při nákupu nad 1 499 Kč
DOPRAVA ZDARMA!

Benefity

Pro všechny zákazníky

+420 703 636 637

po-pá 10-16h